Project Description

Nieco szalona pasjonatka kosmonautyki, której omal nie studiowała. Za to mogliście spotkać ją na wydziale elektrycznym Politechniki Warszawskiej – jednym słowem kobieta-maszyna. Jej dotychczasowa kariera zawodowa doprowadziła ją do stanowiska kierowniczki budowy. Po pracy zrzuca kask i kamizelkę, aby zatopić się świecie makijażu. To właśnie Agata jest pomysłodawczynią i silnikiem napędowym The  Dots Cosmetics. Każdy produkt, nim trafi do produkcji, ma swój początek w jej wyobraźni — od koloru, przez formułę, aż po opakowania.

Co więcej, możemy o niej powiedzieć? Panda, jak często nazywana jest w gronie znajomych, jest absolutną pasjonatką makijażu. Uwielbia śledzić i testować najnowsze trendy, czytać artykuły i opinie profesjonalistów, ale i klientów, dzięki czemu wie, jakie są Wasze potrzeby i doskonali nasze produkty, tak aby spełniały nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

Macie jakieś pytania? Gubicie się w gąszczu topperów, matów czy duochromów? Dobrze trafiliście. Agata na pewno podpowie Wam co z czym, jak i gdzie. Wystarczy zapytać.