Project Description

Męski pierwiastek w zespole, który dzięki swojemu opanowaniu i umiejętności pracy w grupie gasi każdy pożar. Skrupulatnie podchodzi do spraw służbowych i to właśnie dzięki niemu każda umowa, papierek i pędzelek mają w The Dots swoje miejsce. Do tego jego supermocą są negocjacje i wyszukiwanie błędnie skonstruowanych paragrafów.

Prywatnie – mąż Agaty i przyjaciel Magdy, które poznał podczas działalności na studiach jako Przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Gdańskiej. Nie była to pierwsza tego typu posada Mateusza, bo od liceum angażował się działalność na rzecz lokalnej społeczności.

W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom związanym z żeglarstwem i uwaga – spaniem po przebytych wojażach. Jako jedyny z naszego zespołu podejmuje się też ekstremalnych wyzwań, jak np. podejście pod Jebel Toubkal (najwyższy szczyt Atlasu wznoszący się 4167 m nad poziomem morza). Możecie go spotkać nie tylko w górach, ale i w stolicy Francji, gdzie najchętniej w każdą niedzielę zaszywałby się w przytulnej kawiarence przy tradycyjnych paryskich crepes. Nie możemy też nie wspomnieć, że najbardziej na świecie zapatrzony jest w swojego kota… aczkolwiek wiemy, że zazwyczaj pamięta też o żonie.